O nas

Witamy Cię w naszym magicznym miejscu! Skoro tu trafiłeś to znaczy, że mamy ze sobą wiele wspólnego – kochamy sztukę, łakniemy piękna, oryginalności oraz inspiracji.

Chcemy byś znalazł u nas wszystko, czego poszukujesz. Dlatego proponujemy Ci spacer miedzy dziełami sztuki (autorskimi oraz reprodukcjami), szperanie pośród przedmiotów rękodzielniczych, a także szeroki wybór materiałów, dzięki którym samodzielnie stworzysz coś wyjątkowego.

Obecnie rynek sztuki nastawiony jest przede wszystkim na zysk, czemu stanowczo się sprzeciwiamy! My nie chodzimy na skróty – nie korzystamy m.in. z ploterów czy innych wspomagaczy. Naszą naczelną zasadą jest uczciwość i radość z tworzenia, cenimy tradycyjne techniki oraz możliwość rozwoju własnego talentu. Co więcej – u nas macie szansę być zarówno świadkiem powstawania naszych przedmiotów, jak i ich autorem (m.in. dzięki warsztatom artystycznym).

Gwarantujemy, że wszystkie nasze prace są autentyczne – tworzone emocjami, tańcem zmysłów, wszechobecną pasją. Oddajemy w Wasze ręce unikatowe obrazy i rzeźby wykonane w technice utwardzania tkanin, wspaniale sprawdzające się jako np. dekoracje wnętrz lub prezenty.

Dziękujemy, że nas odwiedzasz. Bardzo się cieszymy z Twojej obecności i zapraszamy do wspólnej wyprawy do świata sztuki!